آیا استفاده از دستگاه بزرگ کننده ران و باسن موثراست ؟ عوارض دارد؟یانه؟

آیا استفاده از دستگاه بزرگ کننده ران و باسن موثراست ؟ عوارض دارد؟ یا نه؟

دستگاه حجم دهنده باسن روی گروه هاي عضلاني چهار سر ران، همسترینگ (عضله پشت ران) و عضلات گلوتئال یا عضلات باسن (سرینی) تمرکز کرده و آن ها را تقویت می کند. انجام حرکت های ورزشی و استفاده از این دستگاه، در شکل دادن به عضلات سرینی (باسن) نقش مهمی دارد. مطمئن باشید اگر تمرین دادن به عضلات باسن خود را در اولویت برنامه بدنسازی خود قرار دهید، استایل و فرم بدن شما بسیار شگفت انگیز خواهد شد. خانم ها اگر تمرینات ورزشی خود را بر روی عضلات باسن متمرکز کنند، می توانید از داشتن اندامی زیبا بهره مند شوند. استفاده از دستگاه حجم دهنده باسن برای افرادی که ضعف عضله باسن دارند همراه با تمرینات خانگی بسیار ایده آل و مناسب می باشد؛

بزرگ کردن باسن به کمک حرکات ورزشی

بهترین ورزشهای باسن

در این بخش به معرفی چند حرکت ورزشی مناسب برای بزرگ کردن باسن اشاره خواهیم کرد. کافیست یکی از این حرکات ورزشی را در بازه زمانی مناسب انجام دهید البته توجه داشته باشید که قرار نیست در مدت یک هفته جواب بگیرید و باید به تلاش خود ادامه دهید.

حرکت اسکات پا جمع

یک دمبل را برداشته و با چسباندن آن به قفسه سینه بنشینید؛ سپس پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید و در هنگام انجام حرکت اسکات زاویه باسن با ساق پای شما باید ۹۰ درجه رعایت کنید.

 • این حرکت را ۳ ست و هر بار ۱۵ بار تکرار کنید.
 • حرکت لگد به عقب

  چهار دست و پا بر روی زمین قرار بگیرید، به طوری که زانو بر روی زمین قرار دارد، سپس یک پا را از زمین جدا کرده و به سمت سقف (بالا) ببرید. این حرکت را به آرامی و با کنترل انجام دهید و بعد از چند ثانیه دوباره به حالت اول برگردید.

  • این حرکت را ۳ ست و هربار ۲۰ بار تکرار کنید.

حرکت پل باسن

به پشت خوب بخوانید، دست‌ها را در امتداد بدن قرار دهید، با وارد کردن فشار از کف پا و همچنین سرشانه‌ها به سطح زمین سعی کنید باسن خود را از زمین جدا کنید. هنگامی که باسن از زمین جدا شد چند ثانیه در این وضعیت باقی مانده و دوباره به سطح زمین بازگردید.

 • این حرکت را ۳ ست و هر بار ۱۰ بار تکرار کنید.

حرکت اسکات پا باز

برای انجام این مدل اسکات ابتدا پاها را بیشتر از عرض شانه باز کنید، سپس زاویه ۴۵ درجه با پنجه پا بسازید. دست ها را در اطراف بدن به صورت افقی نگه داشته و به آرامی بنشینید و بلند شوید.

 • این حرکت را ۳ ست و هربار ۱۵ بار تکرار کنید.

حرکت لانج

در حالت ایستاده یکی از پاها را جلوتر از دیگری قرار دهید و فاصله آنها را حدودا به عرض شانه حفظ کنید پشت را صاف و سر خود را بالا نگهدارید. زانوها را خم کنید تا جایی ران پای جلویی با زمین موازی شود و زانو درست بالای مچ قرار بگیرد. در هنگام انجام حرکت لانج زانوی عقبی نباید هرگز با زمین برخورد کند.

 • این حرکت را ۳ ست و هربار ۱۵ بار تکرار کنید.

حرکت اسکات پرشی

برای انجام حرکت بدنسازی اسکات پرشی پاها را دو برابر عرض شانه‌ها باز کرده و دست‌ها را به شکل ضربدری جلوی سینه بگیرید. در موقعیت تمرین دیپ اسکات بنشینید و در همین حال تا جایی که می‌توانید به سمت بالا بپرید و دست‌ها را بالا ببرید.

 • این حرکت را ۳ ست و هربار ۱۵ بار تکرار کنید.

حرکت فراگر

این حرکت پریدن به جلو و عقب از وضعیت اسکات است. باز هم اسکات را به طور کامل انجام می دهید، اما این بار از دست‌ها برای پریدن استفاده می کنید و جلو عقب می‌روید.

 • این حرکت را ۳ ست و هربار ۱۵ بار تکرار کنید.

حرکت حشره مرده

همانند یک حشره مرده‌ای که به روی کمر افتاده است، دست‌هایتان را کشیده به سمت بالا نگه دارید، پاهایتان را با زاویه نود درجه به داخل شکم خم کنید و نگه دارید. عضلات میانی بدن خودتان را منقبض کنید و کمرتان را روی زمین صاف کنید. به آرامی دست و پای مخالف خودتان را پایین بیاورید. این یک ست کامل از حرکت حشره مرده است. حال باید با دست و پای مخالفتان این حرکت را تکرار کنید.

 • این حرکت را ۳ ست و هر بار ۱۵ بار تکرار کنید.

پشت پا با توپ

روی زمین دراز بکشید و پاهایتان را روی یک جیمبال متوسط قرار دهید. حال با استفاده از نیروی عضلات همسترینگ خودتان توپ را به سمت خودتان از زیر پاهایتان نزدیک کنید. در این حالت باید زانوهایتان به سمت بالا کشیده شود. تا جایی که تعادلتان حفظ می‌شود این کار را تکرار کنید. سپس به عقب برگردانید.

 • این حرکت را ۳ ست و هر بار ۲۰ بار تکرار کنید.

حرکت ددلیفت

میله هالتر را در دست‌هایتان بگیرید. بر اساس توان خودتان وزنه به هالتر اضافه نمایید. پاها کاملاً صاف و عمود بر زمین باشد. در حالی که زانوهایتان صاف است، کمرتان را رو به جلو خم کنید و وزنه را پایین ببرد. پاهایتان محکم باید روی زمین باشد. تعادلتان را به حالتی که وزنه به باسن فشار بیاورد، حفظ کنید. دوباره کمرتان را صاف کنید و به حالت اول برگردید.

 • این حرکت را ۳ ست و هر بار ۱۰ بار تکرار کنید.

حرکت لانج برعکس

بایستید و با دست‌هایتان وزنه نگه دارید. حال بدون اینکه کمرتان خم شود سعی کنید که یک قدم پاهایتان را به عقب بکشید، وزنه‌ها را نزدیک زمین نگه دارید. زانو را به زمین نگذارید و تا نزدیک‌ترین حالت بکشید. سپس به حالت اول برگردید. این کار را با وزنه‌های ۱۰ تا ۱۴ کیلوگرمی تکرار کنید.

حال پس از اینکه سه هفته را با روش‌های فوق انجام دادید، سه هفته دیگر را با همین روند تکرار کنید. با استقامت کافی و استمرار در انجام حرکات در نهایت شش هفته شما به اندازه باسن دلخواه خود خواهید رسید.

دستگاه رینتابbut vacuom hip

قیمت: 680.000 تومان

تخفیف به مدت محدود

قیمت: 520.000 تومان

لینک خرید فوری

✔با بهترین کیفیت ،درجه یک با ضمانت ۱۰۰% 💯

#بزرگ کردن باسن با مواد پروتئینی#

پروتئین‌ها غذای اصلی عضلات هستند بنابراین اگر قصد دارید عضلات باسن را رشد دهید باید به میزان کافی از مواد پروتئینی در رژیم غذایی خود قرار دهید.

 • تخم مرغ
 • سینه مرغ
 • ماهی قزل آلا
 • ماهی تن
 • لوبیا
 • حبوبات
 • شیر
 • آجیل

همگی سرشار از پروتئین هستند و برای بزرگ کردن باسن موثر خواهند بود.

#بزرگ کردن باسن با کربوهیدرات و چربی#

بسیاری از رژیم های لاغری به حذف کربوهیدرات‌ها و همچنین چربی‌ها اعتقاد دارند اما ما در اینجا از شما می‌خواهیم به جای حذف از انواع مناسب و البته به صورت متعادل مصرف کنید.

 • سیب زمینی
 • غلات
 • جو دوسر
 • برنج قهوه ای

از کربوهیدرات‌هایی هستند که برای بدن مفید هستند و به بزرگ کردن باسن کمک خواهند کرد.

 • روغن ماهی
 • روغن زیتون
 • روغن بادام
 • آجیل

از مواردی هستند که از چربی‌های مفید تهیه شده‌اند و برای بزرگ کردن باسن بسیار مفید خواهند بود.

#بزرگ کردن باسن با خوردن سبزیجات#

سبزیجات معمولا در رژیم‌های مختلف در فرآیند بدنسازی نادیده گرفته می‌شوند حال آنکه تاثیر آن‌ها بر بدن ثابت شده است. رفع خستگی و افزایش قدرت از مهمترین دلایل میل کردن آنهاست.

*فواید بزرگ کردن باسن چیست؟

در حالی که اندازه باسن، بزرگی و کوچکی آن مسئله‌ای است که توسط ژن‌های شما تعیین می‌شود اما بزرگ کردن باسن همیشه یک مسئله مهم برای بانوان و دختران جوان بوده است. امروز در جیمیتو بررسی خواهیم کرد که بزرگ کردن باسن چه فوایدی دارد و شما چطور می‌توانید به سادگی آرزوی بزرگ کردن باسن را در مدت زمان کم به واقعیت تبدیل کنید.

چربی بدون ضرر

برخلاف چربی‌های دور شکمی که می‌توانند باعث بروز بیماری‌های مختلف و همچنین مشکلات سلامتی به مانند فشار خون شوند، چربی قسمت باسن به هیچ عنوان خطرناک نیست. به همین دلیل بزرگ کردن باسن نه تنها برای شما ضرر ندارد بلکه به عنوان یک عامل زیبایی هم عمل می‌کند.

بزرگ کردن باسن و زایمان

مطالعات اخیر انجام شده بر روی زنان به هنگام زایمان نشان داده است که شدت دردهای بعد از زایمان و تعداد زایمان‌های خطرناک با داشتن باسن بزرگ رابطه معکوس دارد. قبلاً هم اعتقاداتی بر این اساس بود که زنان با باسن بزرگ‌تر می‌توانند باعث رشد جمعیت یک خانواده یا قوم شوند. اگر به مسائل بیولوژیکی حساس هستید، بزرگ کردن باسن خودتان را در اولویت قرار دهید.

بزرگ کردن باسن و گرسنگی کمتر

میزان زنده ماندن شما در جزیره‌ای دور افتاده و بدون غذا رابطه مستقیمی با بزرگی باسن شما دارد! تعجب نکنید، مطالعات انجام شده نشان داده است که چربی باسن به هنگام گرسنگی اولین ماده مغذی است که در بدن شروع به مصرف شدن می‌کند و می‌تواند برای سوخت و ساز مفید باشد. پس اگر باسن بزرگ دارید، کمتر غذا خوردن به شما فشار زیادی وارد نخواهد کرد.

بزرگ کردن باسن و کمر درد کمتر

باسن کوچک باعث می‌شود که پاهای شما به هنگام حرکت بیش از مقدار لازم به سمت جلو یا عقب کشیده شوند که خود عاملی برای بروز دردهای کمر است. از این رو با اطمینان می‌توان گفت که باسن بزرگ موجب کاهش درد کمر می‌شود. کسانی که دارای باسن بزرگ هستند، به نسبت دیگران که باسن کوچک دارند، کمتر دچار دردهای کمر می‌شوند. این درد کمر برای افرادی با باسن کوچک زمانی که می‌خواهند با قدی برافراشته راه بروند، بیشتر هم می‌شود.

بزرگ کردن باسن و حاملگی راحت تر

زنانی که باسن بزرگ دارند، هنگام حاملگی دچار عدم تعادل میان قسمت جلویی بدن و پشتی نمی‌شوند و به همین دلیل دردهای کمری کمتری حس می‌کنند. این در حالی است که زنان با باسن‌های کوچک به علت عدم تعادل در قسمت باسن و شکم در زمان حاملگی عموماً دردهای کمر و عدم تعادل دارند.

بزرگ کردن باسن و فرزندان باهوش

چربی‌های قسمت ران و مغز هر دو دارای یک چربی خاص از دسته امگا ۳ هستند. برخی دانشمندان بر این باورند که به هنگام دوران شیرخوارگی، چربی‌های باسن به عنوان افزودنی در شیر مادر وارد بدن فرزند می‌شود و باعث ذخیره شدن مقدار زیادی چربی امگا ۳ در مغز کودک می‌شود. می‌توان به صورت فرضی و غیرعلمی نتیجه گرفت که بزرگ کردن باسن می‌تواند به افزایش هوش فرزندان کمک کند.

بزرگ کردن باسن و کاهش کلسترول بد

بررسی‌های انجام شده روی چربی باسن نشان داده است که کلسترول موجود در این قسمت از چربی‌های بدن از دسته مفید هستند. این مورد را در کنار کمر باریک قرار دهید تا متوجه شوید با داشتن یک باسن بزرگ و کمر باریک شما تا چه حد سالم‌تر خواهید بود. پس بزرگ کردن باسن و باریک کردن کمر فقط برای زیبایی نیست و جنبه‌های سلامتی هم دارد.

بزرگ کردن باسن و کاهش بروز دیابت

بر اساس مطالعه، هر چه دور کمرتان باریک‌تر باشد و باسن بزرگ‌تری داشته باشید، به احتمال زیاد کمتر دچار دیابت خواهید شد. منظورمان از دیابت، دیابت نوع دو است که رابطه مستقیمی هم با چربی دارد.

دستگاه رینتابbut vacuom hip

قیمت: 680.000 تومان

تخفیف به مدت محدود

قیمت: 520.000 تومان

لینک خرید فوری

✔ با بهترین کیفیت ،درجه یک با ضمانت ۱۰۰% 💯

کرم ران و باسن بوتی

کرم حجم دهنده قوی باسن و ران پا

BOOTY HIPS

فرم دهنده باسن و ران

رفع شلی باسن

کرم باسن بوتی booty

100% گیاهی

حاوی روغن معدنی و چیلی و …

بهترین کرم حجم دهنده باسن و ران پا

 پماد بزرگ کننده باسن و ران و ساق پا

sculpt body

کرم باسن و ران بوتی

قویترین کرم حجم دهنده باسن و ران پا

BOOTY HIPS

فرم دهنده باسن و ران

رفع شلی باسن

✔کیفیت درجه یک با ضمانت ۱۰۰% 💯 ⚫

 • دستگاه پروتز باسن + کرم

  قیمت: 650.000 تومان

 • 520 هزار تومان (تخفیف به مدت محدود)

 • روغن بزرگ کننده باسن حجم دهنده باسن
http://zanaax.ir/buy-checkout.php?whois=fs&code=960529

نمایندگی رسمی توزیع و فروش دستگاه پروتز باسن

باشگاهی / خانگی

دستگاه پروتز باسن

rintab

فروش دستگاه باسن

کرم حجم دهنده ران و باسن و ساق پا با فرمولاسیون کاملا گیاهی

بهترین روش های بزرگ کردن باسن

روش بزرگ کردن باسن بدون نیاز به ایمپلنت ، پروتز مصنوعی و ورزش

باسن یکی از عضلات بزرگ و مهم در میان دیگر عضلات ماست. و داشتن باسنی با اندازه‌ی مناسب هم بخشی از تناسب اندام است که باید به آن برسیم. اگر احساس می‌کنید باسنتان کوچک است یا از به نمایش در آمدن شلوارهای آویزانتان خسته شده‌اید، یا حتی وقتی به استخر می‌روید خجالت می‌کشید، با پارسناز همراه باشید تا راه آسانی برای بزرگ کردن باسن بیابید

حرف زدن در موردش آسان است، اما به حقیقت پیوستنش سخت، اینطور نیست؟ اگرچه ممکن است برای ورزش کردن و بدست آوردن باسنی بزرگتر انگیزه داشته باشید، اما گاهی اوقات زمان می‌تواند کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم را محدود کند. خبر خوب اینکه، تغییر عادات روزانه‌تان می‌تواند به شما کمک کند که به باسن بزرگتری دست پیدا کنید.

قدم اول

هنگام نشستن روی صندلی، عضلات سرینی (باسن) تان را سفت کنید. دو ثانیه در این حالت بمانید. این کار را چند بار در روز تکرار کنید.

قدم دوم

هر بار که باید چیزی از زمین بردارید، بجای اینکه از باسن به جلو خم شوید، روی زمین چمباتمه بزنید. هنگام چمباتمه زدن و هنگام بلند شدن، باسنتان را سفت کنید.

قدم سوم

بجای آسانسور از پله‌ها استفاده کنید. هنگام بالا رفتن از پله‌ها در هر بار، ۲ پله را باهم بالا بروید یا هر چند پله‌ای که لازم است تا پای جلویی تان ۹۰درجه خم شود را با هم طی کنید. البته با احتیاط! از پله‌ها به آرامی‌بالا بروید و هنگام بالا رفتن باسن‌تان را سفت کنید.

قدم چهارم

با بچه‌هایتان روی ترامپلاین یا روی زمین بپر بپر کنید! تا جایی که می‌توانید بالا بپرید و در حالت چمباتمه (اسکات) فرود بیایید.

قدم پنجم

بلند شوید و باسن‌تان را تمرین دهید. هر بار که از حالت نشسته بلند می‌شوید، بازوهایتان را از روی سینه عبور داده و دست‌ها را روی شانه‌ها بگذارید. پشت‌تان را صاف نگه دارید. به آرامی‌ بلند شوید و در حالیکه بلند می‌شوید باسن‌تان را سفت کنید . همچنین همیشه به همین روش بنشینید.

قدم ششم

هنگامیکه با تلفن صحبت می‌کنید یا منتظر یک ایمیل هستید، حرکات لانژ و اسکات انجام دهید. بی کار ننشینید!

نمایندگی رسمی فروش دستگاه باسن الکتریکی

دستگاه ورزش باسن

دستگاه خانگی پروتز باسن

فروش دستگاه باسن

روغن بزرگ کننده باسن حجم دهنده باسن

خواص قرص گیاه پیوراریا میریفیکا سینه و باسن
کپسول گیاه پیوراریا میریفیکا سینه
کپسول گیاه پیوراریا میریفیکا سینه و باسن
کپسول گیاه پیوراریا میریفیکا قرص گیاه پیوراریا میریفیکا کپسول بزرگ کننده سینه قرص بزرگ کننده سینه
کپسول گیاه پیوراریا میریفیکا
گیاه پیوراریا میریفیکا یکی از خوراکی های مقوی و موثر در رشد سینه ها و بزرگ کردن سایز سینه و پستان در زنان می باشد که برای سینه هایی که به سایز مناسبی دست پیدا نکرده اند و افرادی نتوانسته اند به سایز سینه مورد نظر خود برسند قابل استفاده بوده و خیلی سریع باعث بزرگ کردن سینه ها و رشد سینه ها و افزایش سایز سینه زنان می گردد. کپسول گیاه پیوراریا میریفیکا به صورت کاملا گیاهی بوده که این قرص بزرگ کننده سینه گیاهی بوده و مخصوص قسمتهای بومی شمال تایلند است که در آنجا رشد و روییده می شود.
قرص بزرگ کننده سینه پیوراریا میریفیکا ، افزایش سایز سینه و باسن با مکمل های گیاهی ، خرید قرص بزرگ کننده سینه خرید اینترنتی پوراریا میریفیکا قرص پوراریا میریفیکا را از کجا تهیه کنیم گیاه پوراریا میریفیکا را از کجا تهیه کنیم
پرداخت در محل پس از تحویل کالا ویژه تهران پرداخت آنلاین از طریق درگاه های امن بانکی تسویه با کارت بانکی در محل تحویل کالا ویژه تهران ارسال فوری به سراسر کشور با پست پیشتاز و تیپاکس تحویل اکسپرس در تهران تضمین اصل بودن کالا.حاوی 60 عدد کپسول 150میلی گرمی
پیوراریا میریفیکا گیاهی ست بومی شمال تایلند که در ارتفاعات روییده و در زبان  تایلندی به سفید نیز معروف است. گیاه پیوراریا میریفیکا دارای اثرات استروژنیک قوی میباشد. در آسیا این گیاه پیوراریا میریفیکا برای قرن های متمادی به عنوان گزینه ای برای به تعویق انداختن پیری مورد استفاده قرار میگرفته است. همچنین تاثیر پیوراریا میریفیکا در بزرگ کردن پستان و فرم دهی سینه بسیار معروف و شناخته شده است…/
ترکیبات فیتواستروژن موجود در گیاه پیوراریا میریفیکا دارای تاثیر مثبت بر روی بدن
درمان پوکی استخوان،سرطان پروستات ،کاهش عوارض بعد از یائسگی ،و پیشگیری از سرطان های مرتبط با هورمون ها می باشند.
فیتو استروژن ها هورمون نیستند، اما آنها تاثیراتی نظیر استروژن بر بدن دارند، هورمون استروژن عامل اولیه بزرگ شدن سینه ها در بدن می باشد. فیتواستروژن ها جریان خون را افزایش داده و توزیع استروژن در بافت سینه را بیشتر می کنند. و این باعث بزرگ و خوش فرم تر شدن سینه ها می شوند.

83 دیدگاه در “آیا استفاده از دستگاه بزرگ کننده ران و باسن موثراست ؟ عوارض دارد؟یانه؟

 1. سلام وقتتون بخیر.من دو ماه دیگه عروسیمه .بدنم کمی پر هستش ولی از ناحیه باسن ضعف دارم.آیا با این دستگاه میتونم قبل دو ماه ضعف بدنم رو درست کنم.قبلا از این شرت های پروتز دار استفاده میکردم و به این نتیجه رسیدم که سر خودم کلاه میزارم.ممنون میشم کمکم کنید. در مورد محصول شاخ گوزنی تون هم خیلی تعریف شنیدم.اون چطوره؟

 2. از وقتی که دستگاه پروتز باسن بزرگ کن استفاده کردم باسنم حالت گرفته و اومده بالا، بغل باستنم پر شده

 3. من 3هغته پیش دستگاه پروتز باستن خرید کردم .خدا رو شکر خوب بود .یه مقدار باسنم بزرگ شده.امروز به دوستمم گفتم بهتون زنگ بزنه.فقط اگه میشه بهش تخفیف بدین

 4. سلام خسته نباشید
  من از کرم دستگاه هم برای ران و ساق و هم برای باسن استفاده کردم زود تموم شد ،میشه لطفا یکی دیگه برام بفرستید ? الان پولش رو واریز میکنم.مرسی

 5. راستش من باسن دارم ولی تخته میخوام حسابی جیت بشه یعنی حالت صندوق بشه ،این دستگاه این حالتیش میکنه??
  چند وقت استفاده کنم?

  • بادرود – این دستگاه باسن را برحسته بزرگ ،خوش حالت میکند و حدودا یکماه و نیم الی دو ماه استفاده از دستگاه و کرم کافیه.

 6. دستگاه واقعا جواب میده من اولش با شک و تردید و دو دلی خریدم ولی وقتی استفاده کردم واقعا معجزه میکنه.

 7. salam
  خوبین ؟ من باسن من خیلی صافه کناره هاش رفته داخل ، وجدانن پف میکنه ؟
  بزرگ میشه؟ خوب میشه؟ میخوام به چشم بیاد

 8. سلام شبتون بخیر.من از دستگاهتون استفاده کردم عالی بود.پوزش میخوام فقط کمی همکاراتون رو اذیت کردم چون عجول بودم.من قصد عمل کردن داشتم ولی خوب شد که اول این روش طبیعی رو امتحان کردم.

 9. سلام
  ستاره هستم فکر نمی کردم واقعیت داشته باشه ولی خیلی خوب بود ببخشید اگه راجع به شما فکر بد کردم
  ازتون کمال تشکر رو دارم

 10. سلام روزگار به کامتون.
  این دستگاه بزرگ کننده ران وباسن ایا میتونه اگر زیاد استفاده بشه باعث تحلیل رفتن عضله اون ناحیه بشه؟

 11. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید در رابطه با این محصولتون سوال داشتم. آیا این دستگاه بزرگ کننده ران وباسن عوارض پوستی نداره؟باید چند دوره استفاده بشه؟نحوه خرید به چه صورت هست.برای حجم دهی ران و ساق هم ایا محصولی دارین؟

  • بادرود – این محصول هیچ عارضه پوستی یا … ندارد و کاملا طبی میباشد . مدت زمان استفاده بستگی به استعداد بدن و هدف شما دارد. از طریق لینک خرید اقدام نمایید در صورتی که موفق نشدید اطلاع بدید.از کرم برای ساق پا میتوانید استفاده نمایید.

 12. درود.روزگار به کامتون.من دستگاه بزرگ کننده باسن رو ازتون خریدم اوایل شک داشتم به تاثیر گذاریش ولی بعد از یک ماه متوجه شدم یک سایز بزرگتر شده.خواستم بدونم باید الان استراحت بدم یا همچنان مداوم ادامه بدم.ممنون میشم راهنماییم کنید.از جناب سروش هم خیلی تشکر کنید.

 13. سلام
  الان دستگاه دستم رسید ممنون بخاطر ارسال بموقع . لطفا طریقه استفاده ش رو به تلگرامم بفرستید.ممنونممممممممممممممممم

  • ادرود – از طریق لینک خرید ، اگر تا حالا خرید اینترنتی انجام ندادید به واتساپ پیام بدید مشاورین ما شما را راهنمایی میکنند.

 14. سلام خسته نباشید.در مورد دستگاه بزرگ کننده باسن و ران سوال داشتم.ایا این دستگاه باعث انباشته شدن چربی میگردد؟

 15. سلام وقتتون بخیر.این دستگاه همراه با کرم قیمتش چند میشه.دستگاه کارش هجیم سازیه کرم کارش چیه؟ همکارتون گفتن این محصول یک کرم دارای تخفیف باهاشه.

  • بادرود – بله همراه با کرم حجم دهنده باسن میباشد .جهت اطلاع از تخفیفات با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 16. سلام.نمیدونم چطوری تشکر کنم باورم نمیشه ظرف یک ماه دو سایز باسنم بزرگتر شده.واقعا ازنون ممنونم.الان لباس عروسیم به تنم خوب وایمیسته.خدا خیرتون بده

 17. سلام خستا نباشید من کنار باسنم خالیه بخاطر ضعف عضلانی. آیا این دستگاه حجم دهنده باسن میتونه کمکم کنه.؟

 18. سلام خستا نباشید من بین دستگاه و قرص شاخ گوزنی موندم کدوم رو خرید کنم.شما مشاوری دارین بتونه بهم کمک کنه که راحت تر خرید کنم؟

 19. درود و خسته نباشیدمن میخواستم بدونم اقایون هم میتونن ار این دستگاه استفاده کنن برای حجم دهی باسن. و اینکه چه مذت ماندگاره؟من 40سالمه. محدودیت سنی که نداره؟

 20. سلام.من چند ساله ورزش میکنم حتی تزریق تستسترون داشتم.ولی نتیجه ای نداشت.به سالن ماساژ مراجعه کردم دستگاه و برند شما رو دیدم.خیلی هم پول میگرفتن.برای یک جلسه 150000 تومان.سرچ کردم سایت شما رو پیدا کردم.تو لینک خرید قیمت رو دیدم فقط من هفته دیگه میرم المان.خواستم قبلش خرید کنم .راهنماییم کنید

  • بادرود – خرید دستگاه خیلی بصرفه تر میباشد و براحتی در منزل میتوانید استفاده نمایید و جوابدهی آن بالاست . ارسال به شهرستانها 3روزه میباشد.

 21. سلام وقتون بخیر.فقط خواستم تشکر کنم بابت دستگاه بزرگ کننده باسنتون.من ۳ سایز سایز گرفتم .عالی بود.راستی چند تا از شرکتهای دیگه فیک محصول شما رو تبلیغ میکنن.یکیشون یک فروشنده وررررراج و یاوه گو و پر حرفه.آدم کاملا حس میکنه میخواد جنسشو بندازه.خواستم در جریان باشید.👍👍👍💃💃💃💃💃💃باز هم ممنونم.از اقای سروش خییییییلی تشکر کنید.خیلی مزاحمشون شدو و ایشون هم با حوصله پاسخگو بودن🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️

 22. سلام
  من خودم پزشک هستم و از این دستگاه استفاده کردم خیلی عالی جواب داد و کارکردش رو تایید میکنم ،از شما متشکرم

 23. من این دستگاه رو با کرم باسن بوتی گرفتم حدودا 2سایز باسنم بزرگتر شده و دارم ادامه میدم که بیشتر جواب بگیرم.

 24. سلام
  من دو دل موندم کرم باسن بوتی رو بگیرم یا دستگاه باسن ؟کدومش زودتر جواب میده ؟دوستان راهنمایی کنید

 25. سلام
  من الان پول دستگاه باسن رو واریز کردم چهار رقم آخر کارتم 2875 بانک شهر ساعت 11:04 دقیقه واریز کردم لطفا هر چه سریعتر برام بفرستید از گل ورودی امام علی خیابان گلشنی برج حیات نو طبقه 4واحد 3

 26. سلام
  اردلان هستم الان پول واریز کردم عکس رسید رو الان به واتساپ میفرستم فقط زود دستم برسونید .

 27. سلام خسته نباشید.من تقریبا ۲ ساله ورزش میکنم مربی باشگاه دستگاه شما رو پیشنهاد کرده.چطور میتونم خرید کنم؟

 28. من ژل توی باسنم زدم چون روی باسن میشینم ژل جابجا شده میخوام تخلیه ش کنم واقعا ترس دارم دنبال یه دکتر خوب میگردم

 29. منم دیروز دستگاه رینتاب برقی رو از طریق واتساپ سفارش دادم پول هم بحساب آقای ?}{?/}|ی واریز کردم امیدوارم چهارشنبه به دستم برسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *