جین سینگ بزرگ کننده باس

جین سینگ بزرگ کننده باس ت


ن

آیا قرص شاخ گوزنی جینسینگ در حجیم سازی عضلات موثر است؟

آیا بافتهای عضلانی قابل رشد میباشند؟

< ورزش برای چاقی ران و باسن >

بهترین ورزش باسن کدام است؟

ورزشهای باسن بزرگ

✌ ارائه برنامه تمرینی و تغذیه

93 10 216 0938

تمریناتی که بیشتر عضلات ران و باسن را درگیر می‌کنند می‌توانند این بخش را تقویت کرده و حجیم‌تر کنند. مهم ترین ورزشی که باعث برجستگی باسن می‌شود اسکات زدن و پل باسن است. برای اسکات زدن، پاهای خود را به اندازه عرض شانه‌ها یا کمی بیشتر باز کنید. بهتر است انگشتان پاهای شما کمی به سمت خارج باشند. زانوی خود را در حالت نود درجه خم کنید و به صورت نیم خیز دربیایید تا ران شما کاملا موازی با زمین باشد و مجددا زانوی خود را صاف کنید. این تمرین را روزانه حداقل بیست مرتبه انجام دهید.

حرکت  پل باسن، تقویت باسن، تمرینات باسن، خوش فرم کردن باسن و عضلات سرینی، بزرگ کردن باسن، کوچک کردن باسن، سفت کردن باسن در منزل

حرکت پل برای باسن چیست؟

حرکت پل در درجه اول روی عضلات باسن و بعد عضلات پایین کمر، همسترینگ و امتداد ستون فقرات تمرکز دارد. این حرکت همچنین تمرینی فوق‌العاده برای کشش عضلات خم‌کننده ران و شکم بعد از نشستن برای چند ساعت متوالی است.

روش انجام حرکت پل باسن

روی یک زیرانداز دراز بکشید و دست‌ها را دو طرف بدن روی زمین قرار دهید. پاها رابه اندازه عرض شانه‌ها باز کرده و زانوها را خم کنید. هم‌زمان پاشنه‌ها را به زمین فشار دهید و باسن را منقبض کرده، به سمت بالا بکشید. در این حالت کمر قوس پیدا می‌کند و قفسه سینه به چانه نزدیک می‌شود. تا حدی بالا بیایید که ستون فقرات و باسن در یک خط قرار بگیرند و یا حتی باسن کمی بالاتر قرار گیرد. کمی مکث کنید و نفس بگیرید و سپس بدن را به سمت پایین ببرید و به همین شکل حرکت را تکرار کنید.

نکات مهم در حرکت پل باسن

دقت کنید موقع بالا و یا پایین بردن باسن، زانوها به چپ و راست حرکت نکنند. همچنین سعی کنید تمام بدن را حرکت ندهید زیرا فقط باسن باید به شکل مستقیم بالا و پایین برود. تمرکز کنید تا فشار حرکت را روی عضله باسن احساس کنید. این تمرین در صورتی که به درستی انجام شود به ستون فقرات آسیبی نمی‌زند اما ممکن است کسی ستون فقرات را بیش از حد منبسط کند که در این صورت باعث درد و یا آسیب می‌شود.

تعداد تکرار حرکت پل باسن

پل تمرینی است که به خوبی قابلیت تکرار در ست‌های طولانی را دارد. می‌توانید این تمرین را در 2 تا 4 ست 15 تا 30 تایی انجام دهید و در صورتی که در هر بار بالابردن باسن 20 تا 40 ثانیه مکث کنید در واقع تمرین را به یک حرکت ایزومتریک تبدیل خواهید کرد.

✔کیفیت درجه یک با ضمانت ۱۰۰% 💯 ⚫

نمایندگی رسمی توزیع و فروش دستگاه پروتز باسن

باشگاهی / خانگی

دستگاه پروتز باسن

rintab

خواص موجود در ریشه جینسینگ

عوارض و خواص گیاهان

شاخ گوزنی حجیم کننده باسن

خواص و کاربرد:

جین سینگ گیاهی نیرو بخش بوده و در حفظ سلامتی بدن و هماهنگی فعالیت های حیاتی آن نقش به سزایی دارد. لازم به ذکر است که خواص این گیاه در ریشه آن وجود دارد.

جینسینگ شاخ گوزن

پک باسن ساز

قرص جینسینگ شاخ گوزنی و سیر

حجم دهی به باسن ،ران و ساق پا

قرص باسن جینسینگ

کرم باسن بوتی booty

کرم حجم دهنده قوی باسن و ران پا BOOTY HIPS

کرم باسن بوتی

کرم حجم دهنده ران و باسن و ساق پا

کرم گیاهی و بدون عوارض

فرم دهنده باسن و ران

رفع شلی باسن

کرم باسن بوتی booty

100% گیاهی

حاوی روغن معدنی و چیلی و …

بهترین کرم حجم دهنده باسن و ران پا

 پماد بزرگ کننده باسن و ران و ساق پا

کرم ران و باسن و ساق پا بوتی

قویترین کرم حجم دهنده باسن و ران پا

BOOTY HIPS

فرم دهنده باسن و ران

رفع شلی باسن

booty کرم باسن و ران

✔کیفیت درجه یک با ضمانت ۱۰۰% 💯 ⚫

قرص شاخ گوزن جین سینگ بهترین بزرگ کننده عضلات باسن؟

سایر خواص جینسینگ  عبارتند از:

* افزایش توان ذهنی

* افزایش قدرت جسمانی

* بهبود فعالیت حافظه

* افزایش شادابی و نشاط

* افزایش قدرت تحمل و پایداری

* از بین بردن استرس

* مقابله با پیری و عوارض آن

* تقویت سیستم ایمنی بدن

* تنظیم سوخت و ساز (متابولیسم) بدن

* جلوگیری از سردرد

* بهبود بی خوابی و بد خوابی

* كاهش عوارض یائسگی

* برطرف ساختن یا بهبود مشكلات جنسی

* رفع خستگی، ضعف و بی حالی

* افزایش قدرت سیستم قلبی و عروقی

* تنظیم فشار خون (كاهش دهنده فشار خون در صورت بالا بودن آن و افزایش دهنده فشار خون در صورت پایین بودن آن)

* تنظیم سطح قند خون بدن

* مقابله با افسردگی

* تقویت ‌کننده قوای عمومی بدن و به ‌ویژه تقویت ‌کننده توانایی جنسی مردان

* کاهش میزان و شدت سرماخوردگی در فصل زمستان

قرص جینسینگ

✌ ارائه برنامه تمرینی و تغذیه

93 10 216 0938

خواص فوق به دلیل وجود تركیباتی خاص به نام جینسینگ( creajinsing) در ریشه این گیاه است. هر چه ریشه این گیاه پیرتر شود، تجمع جینسینگ شاخ گوزن نیز افزایش می یابد. لذا می توان گفت با افزایش تدریجی سن گیاه خواص درمانی و دارویی ریشه آن نیز افزایش می یابد.

ریشه جینسینگ می تواند بیشتر از صدها سال زندگی كند. ولی به تدریج تغییراتی در ساختار آن حاصل می گردد.

شواهد به دست آمده حاكی از آن است كه این گیاه برای از بین بردن آثار ناشی از خستگی و ضعفِ قوای ذهنی و جسمی موثر است و برای درمان بیمارانی كه از دردهای سینه (بیماری های ریوی) شكایت دارند نیز پیشنهاد می شود. همچنین این گیاه قادر به از بین بردن تومورها و افزایش طول مدت زندگی افراد است.

مطلب مهم این است كه علی رغم داشتن خواص درمانی، این گیاه عمدتاً نقش حفاظتی و پیشگیری كننده دارد و كمتر به عنوان درمان قطعی و سریع بیماری ها موثر است.

قرص چاقی باسن شاخ گوزن جینسینگ موثر ترین قرص چاقی باسن است؟

افزایش وزن بدون چربی اضافه و چاق کننده باسن و ران

افزایش جذب مواد غذایی ✔کیفیت درجه یک با ضمانت ۱۰۰% 💯 ⚫

افزایش اشتها ❌

یکی از گیاهان با ارزش گیاهی به نام جینسینگ شاخ گوزن می باشد .این گیاه حاوی مواد مغذی و ترکیبات بسیار سودمندی است که می تواند در زمینه سلامتی و زیبایی نقش بسزایی داشته باشد .پس از تحقیقات بسیار و مطالعات گسترده مشخص شد از خواص درمانی این گیاه می توان در جهت افزایش سایز باسن و درمان افتادگی آنها استفاده نمود .لذا در لابراتوارهای مجهز و پیشرفته داروسازی مکمل غذایی حاوی این گیاه به نام شاخ گوزن تهیه و به بازار عرضه شد .با استفاده از این مکمل جادویی می توانید زیبایی از دست رفته سینه هایتان را بازگردانده و علاوه بر افزایش سایز باسن از سایر مزایا و خواص درمانی این کپسول استثنایی بهره مند گردید.در مطلب قصد معرفی بهترین قرص جینسینگ شاخ گوزن را داریم و در این سایت این داروها موجود نمیباشد جهت سایر محصولات نظیر کرم های باسن با تماس حاصل فرمایید.

معرفی برترین کپسول چاقی باسن گیاه جینسینگ

پک باسن و سینه ساز پاپایا و سیر

گ شاخ گوزن چیست؟

 شاخ گوزن چیست ؟ گیاه جینسینگ شاخ گوزن  گنجینه ای طبیعی از مواد مغذی ،ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که در مناطق شمال کره و تایلند  روییده  .این گیاه منحصر بفرد دارای خواص جادویی بی شماری است که استفاده از آن می تواند فواید بی شماری برای بدن ما داشته باشد .مهم ترین مزیت این گیاه  افزایش سایز باسن به روشی کاملا طبیعی و بدون جراحی می باشد .اگر علاقمندید تا در مورد این گیاه قدرتمند و کپسول جینسینگ شاخ گوزن بیشتر بدانید به ادامه مقاله امروز توجه نمایید.

ترکیبات به کار رفته در مکمل غذایی مولتی جینسینگ شاخ گوزنی

مهم ترین ترکیبات تشکیل دهنده مکمل این گیاهی دارویی عصاره خود گیاه جینسینگ شاخ گوزن ،پوراریا میریفیکا،ایزوفلاون سویا،دانه گیاه شنبلیله،عصاره میوه نخل اره ای،عصاره ریشه شیرین بیان ، ژلاتین(کپسول)،آرد برنج،منیزیم،اسید آمینه ال تیروزین،آب سبزیجات و … می باشد.

مکانیسم عملکرد جینسینگ در افزایش سایز باسن

قرص جینسینگ شاخ گوزن با دارا بودن ترکیبات شبه استروژنی تاثیرات بسیار زیادی بر روی بافت باسن دارد .هورمون زنانه استروژن مسئول زیبایی و شادابی پوست ،تعیین سایز باسن و  خوش فرمی آن ها می باشد .در نتیجه هر گونه عدم تعادل در این هورمون ها و یا عدم توازن و کاهش آن در بدن سبب دفرمه شدن شکل باسن ها و افتادگی آن ها خواهد شد .با استفاده از این گیاه می توانید در مدت کوتاهی میزان این هورمون را در بدن متعادل کرده و در سطح مطلوب به تثبیت رسانده و تنها پس از چند هفته درمان شاهد سفت شدن و حجیم شدن باسنتان باشید.

عوارض جانبی احتمالی پس از مصرف جینسینگ

این محصول به علت دارا بودن منشاء گیاهی کاملا طبیعی و بدون عارضه میباشد .بر اساس تحقیقات و بررسی های میدانی انجام شده در میان مصرف کنندگان این محصول تاکنون شواهدی دال بر عوارض قرص جینسینگ پس از مصرف این محصول گزارش نشده است اما به صورت بسیار نادر عوارض جینسینگ می تواند شامل موارد زیر باشد که به ندرت ممکن است در میان مصرف کنندگان اتفاق افتد:

 1. سردرد
 2. سرگیجه
 3. حالت تهوع
 4. خستگی
 5. نفخ
 6. اشتیاق فراوان به مصرف قند
 7. دوره های قاعدگی دیر یا غیر منظم
 8. اسهال و استفراغ
 9. مشکلات خلق و خوی
 10. آکنه

البته فراموش نکنید این عوارض کاملا نادر بوده و تنها در صورت مصرف محصول غیر استاندارد یا بی کیفیت و غیر اورجینال و یا زیاده روی در مصرف آن به علت عدم استفاده از یک الگوی منظم اتفاق افتد .در صورت احساس سرگیجه تنها کافی است با مصرف ماده شیرین واکنش هیپوگلیسمی ایجاد شده را از بین برده و دوز مصرف این دارو را کاهش دهید .

سایر مزایای استفاده از مکمل جینسینگ شاخ گوزن

اگر چه این محصول قدرتمند تنها به عنوان تقویت کننده بافت باسن و افزایش دهنده سایز باسن شناخته شده است اما این محصول جادویی و فوق استثنایی خواص درمانی دیگری نیز دارد که در ادامه خدمتتان معرفی می گردد .این مزایای شگفت انگیز عبارتند از:

 •  ضد پیری
 • درمان کننده موهای سفید
 • افزایش رشد مو
 • افزایش دهنده سطح انرژی
 • گردش خون را افزایش می دهد.
 • افزایش اشتها
 • بهبود تن، ظاهر و رنگ پوست
 • ایجاد عضلات قوی تر
 • کاهش استرس
 • جوانسازی پوست
 • درمان مشکلات یائسگی در زنان
 • درمان مشکلات مربوط به پروسات در مردان
 • بازسازی سلول های پوستی بدن و بافت سینه
 • سلامت موها
 • دمان شوره سر و ریزش موها
 • تقویت ناخن ها و درمان شکنندگی آن ها
 • درمان استرچ مارک ها
 • بهبود روابط جنسی میان همسران

جینسینگ مفیدترین و موثر ترین گیاه شناخته در جهان میباشد.

ماساژ باسن جهت بزرگ شدن

آخرین ترفند ارائه شده ماساژ باسن با روغن می باشد .بدین منظور کمی از روغن های نارگیل یا زیتون را بر روی کف دستتان بریزید و پس از گرم کردن آن باسنتان را به صورت دورانی تا جذب کامل روغن در پوستتان ماساژ دهید .شما برای ماساژ باسنتان می توانید ازبهترین کرم حجم دهنده باسن  معرفی شده در این نوشته استفاده کنید .برای تهیه و خرید بهترین کرم باسن و مشاوره ای رایگان با همکاران بخش فروش ما تماس بگیرید : 21 88 495 0930

✌ ارائه برنامه تمرینی و تغذیه زیر نظر مربی

93 10 216 0938 

#دستگاه وکیوم باسن#بادکش باسن#بادکش سینه#دستگاه پروتز باسن جنیفر#دستگاه الکتریکی باسن#شورت پروتز باسن جنیفر#تقویت نشیمنگاه #تقویت عضلات سرینی

قیمت قرص جینسینگ به تومان

✅ارسال به تمام نقاط کشور یک روزه✌ #برنامه_غذایی_لاغری_چاقی #رژیم_غذایی_لاغری_چاقی_گیاهی #تناسب_فیت #ورزش_در_خانه_منزل #سیکس_پک #فیتنس #خوش_اندام #خوش_هیکل #تمرین_فیزیک #پرورش_اندام #بانوان #چربی_سوزی #کاهش_وزن_راحت #تمرینات_موثر #اندام_زیبا #مکم

پک باسن و سینه ساز پاپایا و سیر

پک باسن و سینه ساز پاپایا و سیر

بهترین قرص باسن

ل #کرا کرم باسن بوتی ،هیپ لیفت sculpt ، plump hip ، booty hips

قرص پیوریا میرفیکیا

قرص شینگایا

قرص جی فست

قرص جگوار

جنسینگ


266 دیدگاه در “جین سینگ بزرگ کننده باس

 1. من قرص چاقی فروس فکتور خریدم فروشنده میگفت باسن رو خیلی بزرگ میکنه ولی اصلا اینجوری نبود وقتی میخوردم بشدت سردرد میگرفتم و بالا میاوردم ، دوستان هر قرصی رو نخورید

 2. سلام .خسته نباشید.این محصولتون شاخ گوزن جین سینگ بزرگ کننده باسن طی چه مدت جواب میده.درمانی هست یا مقطعی

 3. سلام خسته نباشید در رابطه با این محصولتون سوال داشتم. شاخ گوزن جین سینگ بزرگ کننده باسن چند سایز تاثیر گذاره و چه مدت و آیا وزن و یا سن افراد تاثیر گذار هست؟

  • بادرود – این محصول در هر دوره 2الی 3 سایز حجم میده و بیشتر بستگی به استعداد بدنتون داره. و محدودیت سنی ندارد ولی در سنین پایین تر زودتر تاثیرش رو نشون میده.

 4. سلام خسته نباشید میگم به شما و همکارانتون.من میخواستم این محصول رو سفارش بدم ولی تا الان خرید اینترنتی انجام ندادم .لطفا راهنماییم کنید.و واین مکمل شاخ گوزنی درصد تاثیر گذاریش چقدره و طی چه زمانی؟

  • بادرود – تاثیر گذاری این محصول بسیار بالاست – از طریق لینک خرید اقدام نمایید یا تماس حاصل نمایید.

 5. سلام خسته نباشید میخواستم تشکر کنم بخاطر محصول فوق العادتون .باورم نمیشه ۳ سایز سایز گرفتم.خدا خیرتون بده قبلا بالا تنم به پایین تنم نمیخورد ولی الان پایین تنم کلا پر تر شده.نمیدونید چه عذابی میکشیدم وقتی بدن خانومهای دیگه رو میدیدم.باز هم ازتون ممنونم

 6. سلام خستا نباشید من یک ساله پیش ژل تو باسنم تزریق کرذم ولی بعد مدتی جذب بدنم شده. و اون حجم رو از دست دادم. آیا این قرص شاخ گوزنی میتونه همون حجم قبلی رو برام برگردونه؟

 7. سلام وقتتون بخیر باشه.من مدت سه ساله تمرین بدنسازی میکنم و تا حال از مکمل استفاده نکردم و میترسم.مطالبی در مورد این محصولتون خوندم و میخوام خرید کنم.ایا شاخ گوزن جین سینگ بزرگ کننده باسن میتونه به من کمک کنه که به نتیجه دلخواهم نزدیکتر بشم؟طریقه خرید رو هم لطفا بگید؟

  • بادرود – این محصول بسیار موثر میباشد و جهت چاقی باسن و پاها میباشد و اگر با ورزش بدنسازی همراه باشد تاثیر آن چندین برابر میشود. از طریق لینک خرید نمایید در صورت بروز هرگونه مشکل با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 8. سلام خسته نباشید.من دوستم این محصولتون رو خریده و برای سینش خیلی خوب جواب داده.بنظرتون شاخ گوزن جین سینگ بزرگ کننده باسن میتونه روی سینه هم تاثیر مثبت بگذاره.البته با در نظر گرفتن اینکه شاخ گوزن جین سینگ بزرگ کننده باسن یک مکمل هدفمند هستش.ممنونم اگر کمکم کنید.

 9. درود فراوان.سال نو رو تبریک میگم به همه همکارانتون.من مربی باشگاه هستم و چون خانومها نمیتونن از یک سری مکمل ها استفاده کنند من چند وقت از مکمل جینسینگ شاخ گوزن استفاده کردم و شاگردهام خوب جواب گرفتن لطفا نحوه خرید رو اعلام کنید.بعد از خرید اول و تایید کیفیت تعداد بالا خرید خواهم کرد.

 10. خیییییییییییییللللللیییییییییییی عالییییییییییییی
  من 3ماه مرتب استفاده کردم 4 سایز باسنم بزرگتر شده.
  متشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم

 11. سلام خسته نباشید.درمورد مکمل مولتی جینسینگ شاخ گوزنی سوال داشتم.من کبدم چربه ولی مشگل کوچک بودن سایز باسن دارم ایا از این محصول شما میتونم استفاده کنم?

 12. سلام من میخواستم جنسینک شاخ گوزن رو خرید کنم.ایا این محصولتون ارگانیکه یا مواد شیمیایی داره؟ممنون میشم جواب بدین

 13. سلام وقتتون بخیر.من یک ماه پیش ازتون مکمل قرص باسن شاخ گوزنی برای خودم گرفتم چون عروسیم بود و شلوار تو تنم خوب نمی ایستاد.اوایل فکر میکردم بی تاثیره بعد از گذشت ۳ هفته متوجه شدم سایز شرتم تغییر کرده البته با راهتمایی اقای سروش باشگاه هم میرفتم.فقط خواستم تشکر کنم از مجموعه بی نظیرتون که برای مشتریان وقت میزارن.باز هم متشکرم

 14. سلام من دانشجوی طب سنتی هستم و در مورد خواص این محصولتون زیاد شنیدم.امکانش هست شماره تماس بدید با یکی از همکارانتون که اطلاعات جامعی درمورد مکمل شاخ گوزنی دارن صحبت کنم ممنون میشم؟

 15. سلام من ۴۰ سالمه و چند وقته متوجه شدم که بدنم داره کوچیک میشه بعنی پایین تنه ام (باسن و ران).دوستانم این محصول جینسینگ شاخ گوزن رو معرفی کردن و من هم خیلی گشتم تا سایت شما رو پیدا کردم و وقتی نظر و نتایج مشتریانتون رو دیدم خیالم راحت شد.من مشکلات زیادی دارم و کارم پشت میز هست ایا این محصولتون برای من با شرایط سنی من کارساز هست؟

 16. سلام خسته نباشید.من ۲۰ سالمه میخواستم بدونم من اگر از این قرص استفاده کنم چقدر میتونم وزن بگیرم و تو چند دوره؟

 17. سلام خسته نباشید من مشگل زانو دارم چون نمیتونم ورزش کنم دچار تحلیل عضلانی شدم و این شرایطم رو بدتر کرده این مکمل شاخ گوزن میتونه کمکم کنه؟ و ایا میتونم با یک دوره نتیجه بگیرم من وزنمم زیاد شده.

 18. با درودفراوان.من وزنم 43 کیلو و 163 قدمه. از ناحیه پایین تنه خیلی لاغر شدم و این باعث اختلاف تو خونه شده.تو اینترنت سرچ میکردم دیدم این محصول برای پایین تنه خوب جواب داده و مشتریهاتون راضی بودن میخواستم خرید کنم .میتونید کمکم کنید؟

  • بادرود – این محصول تاثیر بسزایی روی عضلات باسن و پایین تنه دارد و بسیار موثر است.

 19. سلام.این محصول بزرگ کننده باسنتون ایا برای اقایون هم بازدهی داره.من باسنم خیلی ضعیفه و باید همیشه کمربند ببندم.ایا میتونید کمکم کنید؟

 20. با سلام.من مدت 1ساله ورزش بدنسازی کار میکنم.مربیم قول داده بود که هجم عضلات باسنم بعد دو ماه تغییر کنه ولی حتی بعد یک سال هیچ تغییری نکردم که هیچ کوچکتر هم شد.تو اینترنت چک میکردم محصول شما رو دیدمامیدوارم برای من تاثیر گذار باشه.چطور میتونم خرید کنم

 21. درود فراوان و خسته نباشید. من از محصول شاخ گوزنتون 2 دوره استفاده کردم.در دوره اول بعد 3 هفته متوجه تغییر سایز بدنم شدم و بعد از پایان دوره اول دوباره برای نتیجه بهتر مجددا خرید کردم و خدا رو شکر و به لطف همکاران شما نتیجه دلخواهم رو گرفتم.حال سوالم اینه که آیا نیازه جهت تثبیت سایز یک دوره دیگه استفاده کنم یا نیاز نیست؟

 22. باسلام
  من یکدوره قرص باسن fat fact و یکدوره دستگاه باسن استفاده کردم حدودا 4 سایز باسنم بزرگتر شده .خدارو شکر

 23. سلام.من قبلا از ذستگاه پروتز باسن استفاده کردم و خیلی هم ازش راضی هستم.فقط میخوام بدنم عالی بشه دستگاه رو هم از خودتون خریدم.حالا میخوام کنارش از یک مکمل استفاذه کنم. به نظر شما قرص شاخ گوزنی بهتره یا کرم های حجم دهنده؟

  • بادرود – مکمل شاخ گوزنی بسیار قوی و مناسب حجم دهی به باسن میباشد و در کنار دستگاه کارایی و جوابدهی آن بیشتر میشود.

 24. سلام خسته نباشید من از مکمل شاخ گوزنی تون استفاده کردم و قسمتی که گود بود پر شده.بخوام بیشتر ججم بگیره باید دوباره خرید کنم؟

 25. سلام خسته کار نباشید.ببخشید این سوال رو میپرسم این قرص تقویت کننده باسن ایا روی اعصاب هم تاثیر مستقیم داره؟

 26. سلام
  من استفاده کردم خیلی خوب بود یکی هم برای خواهر میخوام، میشه یه تخفیفی بدید مشتری تون میشم.

 27. سلام خسته نباشید. من قبلا ورزش میکردم ولی بخاطر آسیب نخاعی دکترم گفته نباید ورزش کنید و پایین تنه من خیلی ضعیف شده.دوستم که هنوز ورزش میکنه گفت این محصول رو استفاده کرده به پیشنهاد مربیش.آیا کنار این محصول حتما باید ورزش کرد؟

 28. سلام من ۴۷ سالمه و بخاطر مریضی که دارم دچار تحلیل شدید غضلانی شدم .آین قرص شاخ گوزنی آیا میتونه کمکم کنه.من هر روز در دو نوبت پیاده روی میکنم

  • بادرود – بله بسیار موثر میباشد و بهتون برنامه استفاده میدیم که عضلاتتون به حالت اول برگرده

 29. سلام .من ۴۸ سالمه و خیلی وقته ورزش میکنم و بر خلاف خواسته خودم لاغر تر شدم و پایین تنم کوچکتر شده.میخواستم یک مکمل تخصصی استفاده کنم. دوستم خیلی راضی بود امیدوارم برای من هم تاثیر گذار باشه

 30. سلام.خسته کار نباشید.من از محصولتون ۲ دوره استفاده کردم و خیلی راضی هستم.من مربی باشگاه هستم.میخواستم بدونم اگر برای شاگردهام بخوام با خودم چند حساب میکنید.از اقای سروش حتما تشکر کنید.بهم خیلی کمک کرده

 31. سلام خسته نیاشید من دستگاه از شرکت موشاپ خرید کرده بودم برای حجیم سازی باسنم.خیلی عالی بود.اما چند روزه احساس میکنم بدنم استپ کرده.میخواستم از این محصولتون خرید کنم چون اونها گفتن قرص شاخ گوزنی عالیه ولی خودشون نداشتن.منم سرچ کردم سایت شما بالا اومد.چطور میتونم خرید کنم

 32. سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم اندام من سیبی شکل هست باسنم خیلی کوچیکه این قرصی که میگید میتونه روی کناره های باسن اثر بزاره وبه اندام ساعت شنی تبدیل کنه؟تو روخدا راستشو بگید ،

 33. سلام ببخشید میخواستم بدونم اگر چند دوره از قرصها استفاده کنیم باسنمون بزرگتر میشه؟یعنی اگر تعداد مصرف قرصها بیشتر باشه باسنمون بزرگترمیشه؟باسنه من خیلی کوچیکه

 34. سلام وقتتون بخیر .میخواستم تشکر کنم ازتون بابت محصول خیلی خوبتون.همه موقع خرید تو خونه مسخره میکردن ولی بعد از ۲ هفته من دور باسنم از ۹۸ شده ۱۰۱ باورم نمیشد.من ۲ ساله به مربی تمرین میکردم ولی لاغرتر و بدنم کوچیکتر میشد.خدا خیرتون بده.الان من اونها رو مسخره میکنم.

 35. سلام
  من با قرص باسن 4 سایز باسنم بزرگ شد و همزمان با قرص از کرم باسن هم استفاده کردم خیلی خوب جواب گرفتم هیچ کس باورش نمیشه

 36. سلام من ۱۷ سالمه و به صورت ژنتیک باسن کوچکی دارم.مربیم تو باشگاه میگفت حتما باید آمپول بزنی ولی من با مشاور شما صحبت کردم گفتن خیلی خطرناکه.آیا این قرص شاخ گوزنی میتونه کمکم کنه یا محصول قویتری دارین؟

 37. سلام الان یکماه که دارم قرص شاخ گوزنی رو استفاده میکنم تا الان راضی بودم یه مقدار باسنم بزرگ شده خیلی راضیم ،دعاکنید خیلی بزرگ بشه

 38. سلام و خسته نباشید.من خانومی ۴۷ ساله هستم که با وجود ورزش کردن احساس میکردم دچار تحلیل عضلانی شدم وبه پیشنهاد دوستم از مکمل شاخ گوزنی استفاده کردم و خوب بود.خواستم دوباره خرید کنم گفتم بپرسم آیا پشت سر هم میشه این مکمل رو ادامه داد یا باید فاصله زمانی داشته باشه؟

 39. با سلام.من قرص جنسینگ رو از عطاری برای خانومم خرید کردم به قیمت ۳۵ هزار تومان.به من گفته بود اصل هست ولی بعد ۲ هفته صورت و دست وپای همسرم پراز جوش شده.آیا این میتونه از عوارض قرص جنسینگ شاخ گوزنی باشه یا ما محصول فیک خرید کردیم.البته همون اول به قیمتش شک کردم.میتونید راهنماییم کنید

  • بادرود – متاسفانه محصولات تقلبی زیاد شده هنگام خرید دقت کنید و از نمایندگی های معتبر تهیه نمایید.

 40. سلام خسته نباشید ببخشید چطورمیتونم محصول شاخ گوزن بزرگ کننده باسن رو سفارش بدم،قبلا به اقای سروش سفارش دادم الان چطور سفارش بدم؟

 41. سلام.لطفا کمکم کنید.من قبلا از شما میخواستم محصولات بخرم ولی مربیم گفت دروغه و بهم رژیم سخت وچربی سوز و … داده.من بدنم داغون شده. لطفا کمکم کنید.من دچار تحلیل عظلانی شدید شدم.بعد از آزمایش دکت گفت داشتم خودکشی میکردم.آقای سروش گفتن این کار رو نکن و راهنماییم کردن.ولی من دنبال چیزی بودم که زود جواب بده.من تو ناحیه بالا تنه و پایین تنه دچار افتادگی پوست و تحلیل شدید عظلانی شدم.چه محصولاتی و چه برنامه غذایی رو پیشنهاد میکنید

  • بادرود – برخی افراد فقط بخاطر بدست آوردن مبلغ ناچیز و با اطلاع از ناآگاهی مردم با سلامت جسمی آنها بازی میکنند.بهترین و استانداردترین روش کاهش وزن داشتن رژیم مناسب و استفاده از مکمل های لاغری استاندارد است.جهت دریافت برنامه تغذیه و مکمل های استاندارد تماس حاصل نمایید.

 42. سلام خسته نباشید.من بالاتنم درشته ولی پایین تنه من لاغره و از ناحیه باسن خیلی ضعیف هستم.محصولات متعددی رو استفاده کردم و به هیچ عنوان نمیخوام عمل کنم.یکی از دوستانم قرص جنسینگ شاخ گوزنی رو از ترکیه آورده بود.قیمتش هم بالا بود و من فکر نمیکردم ارزشش رو داشته باشه ولی خیلی خوب نتیجه گرفته البته با دو دوره.خواستم بدونم محصول شاخ گوزنی شما اصله یا از این قرص های فیک و تقلبی عطاری ها هستن؟

 43. سلام وقتتون بخیر من از طریق وبسایتتون میخواستم خرید کنم ولی متاسفانه موفق نشدم.لطفا راهنماییم کنید برای خرید قرص جنسینگ شاخ گوزنی.

 44. سلام.این قرص شاخ گوزنی چه تفاوتی با محصولات دیگه داره چون تعریفش رو از همکاراتون و یکی از دوستانم شنیدم.خواستم راهنماییم کنید

 45. سلام خسته نباشی آقای سروش
  من الان هزینه رو واریز کردم لطفا یه قرص خیلی خوب و کرم باسن بوتی برام بفرستید ،قبلا از بزرگواری شما تشکر میکنم.

 46. من میخوام قرص جینسینگ باسن و دستگاه وکیوم باسن رو همزمان استفاده کنم انشالله که خیلی خوب جواب بگیرم

 47. سلام
  من مشکل معده دارم سال پیش معدم میکروب گرفت تا الان درگیرم این قرص جینسیگ شاخ گوزنی برای باسن روی معده تاثیرداره؟میترسم مشکلم بیشتر بشه تو رو قران راستش رو بگید

 48. سلام دوستان
  من ژنتیکی باستنم کوچیکه خیلی تحقیق کردم میگن باید قرص جینسینگ گوزن شاخی بخوری ، کسی استفاده کرده راضی باشه عایا ?? به من هم بگید اگر خوبه بخورم

 49. سلام
  من قرص فروس فکتور خریدم فقط شکمم بشدت بزرگ شد این سری قرص تخصصی باسن شاخ گوزنی گرفتم خیلی عالی بود فقط باسن و پاهام پر شده ، خواستم ازتون تشکر کنم عالی

 50. آیا در دوران بارداری میتوان از این محصول استفاده کرد؟چون محصلاتتون با اطلاعاتی که گرفتم گیاهی هستن.

 51. سلام
  من از وقتی ازدواج کردم شوهرم از هیکلم ناراضی بود برای اینکه باسنم بزرگ شه هر شب رابطه مقعدی داشتیم باسنم هیچ تغییری نکرد فقط کلی مریضی عفونی گرفتم و دچار شقاق و هموروئید شدم واقعا دارم اذیت میشم ،تو رو خدا این قرص تعصیر داره ?

 52. سلام من ۶ ماهه ورزش میکنم ومکمل هم استفاده کردم ولی تاثیر زیادی ندیدم احساس میکنم بدنم استپ کرده.میتونید راهنماییم کنید؟

 53. سلام خسته نباشید. من ۱۹ سالمه.و از ناحیه پایینتنه خیلی ضعف دترم.میتونید راهنماییم کنید برای خرید محصول ماثر؟

 54. سلام وقتتون بخیر من ۲ تا از این محصول تون خرید کردم از طریق وبسایتتون.چطوری میتونم پیگیری کنم؟

 55. سلام من کنار باسنم خالی شده بعد رژیم. محصول شاخ گوزنی تون میتونه کمکم کنه؟یا دستگاه هجم دهی برقی رو خرید کنم چون شنیدم دستگاه دستی بدرد نیخوره.

 56. سلام دوست عزیز نزدیک یک ساله که باشگاه نمیرم قبلا بدنم خوب بود ولی تو این یک سال که چیزی نخوردم بدون خیلی کم کرده حالا یه چیزی میخوام که بدنم برگرده به حالت قبل

 57. سلام من یک فرد لاغر اندام هستم.و از ناحیه پایین تنه خیلی لاغرم.خواستن بدونم این محصول برای من جواب میده و باید چند دوره استفاده کنم؟

 58. سلام خسته نباشین
  من از قرص باسن شما استفاده کردم خیلی پایین تنم خوب شده کلا پاها و ساق پام و همچنین باسنم خیلی پر شذه . ازتون ممنونم . مررررررررررررررررررررسی

 59. سلام من ۲۶ سالمه از ناحیه پایین تنه خیلی ضعف دارم.۲ سال ورزش بدنسازی کردم که اونم نتیجه نداشت.مربیم هورمون پیشنهاد کرده.ترسیدم و تو اینترنت محصول شما رو پیدا کردم که مشتری هاش خیلی راضی بودن.خواستم اول این رو امتحان کنم.و ۲ تا از این محصول شاخ گوزنی میخوام.راهنمایی کنید برای خرید.ممنونم

 60. سلام وقتتون بخیر.من ۳ ماهه باشگاه میرم ولی از ناحیه پایین تنه بجای بزرگ شدن کوچیک میشه.در مورد محصول شاخ گوزنیتون خوندم گفتم ببینم چطور میتونم خرید کنم؟

 61. سلام.من شغلم پشت میزیه.تو یک شرکت منشی هستم.مدتی هست حس میکنم بخاط تحرک کم از ناحیه پایین تنه دچار تحلیل عضلانی شدم.محصول شاخ گوزنیتون خیلی خواهان داره دوستم محصولتون رو معرفی کرد خواستم خرید کنم.دوستم راضی بود ایشالله منم راضی باشم.❤

 62. سلام من بخاطر شکستی پام دچار تحلیل شرید عضلانی شدم.من قبلا بدنسازی کار میکردم.و الان عذاب آوره.این محصولتون میتونه کمکم کنه؟

 63. سلام.محصول شاخ گوزنیتون برای خانومهای بالای ۵۰ سال هم تاثیر گذار هست.مادرم دچار تحلیل عضلانی شده.از اعتماد به نفسش کم شده میخوام کمکش کنم.لطفا راهنماییم کنید

  • بادرود – از طریق لینک میتوانید خرید کنید در صورتی که موفق نشدید تماس بگیرید شما را راهنمایی مینماییم.

 64. سلام.من رژیم گرفتم و وزن زیادی کم کردم.متاسفانه دچار افتادگی پوست شدم.محصولتون میتونه پایین تنه من رو پر کنه.ممنون میشم کمکم کنید

 65. سلام ببخشید من بچم یک سالونیمشه شیرمیخوره میشه استفاده کنم؟حالاواقعاتاثیرداره چون واقعاخیلی لاغرم من

 66. سلام.من ۱ ماهه دارم از قرص جینسینگ شاخ گوزنی استفاده میکنم و وزن و حجم دلخواهم رو بدست آوردم.آیا باید ادامه بدم؟یا…

 67. سلام من ۱۶ سالمه و بخاطر عمل جراحی که داشتم از ناحیه پایین تنه دچار تحلیل عضلانی شدم
  از متخصص تغذیه هم برنامه گرفتم و تاثیری ندیدم.ایا مکمل شاخ گوزنی میتونه کمکم کنه چون دوستام تو باشگاه بهم معرفی کردن.لطفا راهنماییم کنید.

 68. سلام.من ۵۵ سالمه و از ناحیه پایین تنه خیلی لاغر شدم.و بدتر اینکه دچار افتادگی پوست شدم.آیا این محصول شاخ گوزنیتون میتونه کمکم کنه؟

 69. سلام.خسته نباشید من ۳۲ سالمه و از ناحیه باسن خیلی ضعف دارم و بدتر اینکه ۳ ماه دیگه عروسیمه.وشلوار کت تو تنم خیلی بد وایمیسته.دوستام مسخرم میکنن.لطفا کمکم کنید.ایا محصول شاخ گوزنیتون برای آقایان هم نتیجه مناسب داره؟

 70. سلام من از خانواده ای هستم که کلا لاغر اندام هستن.من تو ناحیه باسن و ران ضعف زیادی دارم.این محصول شاخ گوزنیتون رو باید چند ماه استفاده کرد.و چند دوره.تو هر دوره چند سایز بهم سایز میده؟

 71. درود.من قرص شاخ گوزنی رو استفاده کردم.خیلی بهتر شدم حتی احساس میکنم دیگه اون ضعف بدنی رو ندارم.بلخصوص با برنامه غذایی که آقای سروش بهم دادن از چربی های کمدم کمتر شده.میخوام دوباره خرید کنم.ایا مشکلی نداره؟

 72. سلام من شغلم رانندگیه و تحرک زیادی ندارم.از ناحیه پایین تنه ضعف داشتم و تشدید هم شده.چیکار کنم؟ ایا ایم مکمل شاخ گوزنیتون میتونه کمکم کنه؟

 73. سلام.من عمل جراحی داشتم و از ناحیه لگن محدودیت حرکتی داشتم که رفع خواهد شد.ایا این محصول شاخ گوزنی شما حتما باید همراه با ورزش سنگین باشه یا تو خونه هم میشه انجام داد.ممنون میشم جواب بدین.❤❤❤💐💐💐

 74. سلام.من ۱۹ سالمه و از بالا تنه بدنی پر دارم ولی از کمر به پایین لاغر هستم😔.محصول شاخ گوزنیتون چقدر به پایین تنه من تو یک دوره مصرف حجم میده؟💐

 75. سلام وقتتون بخیر من قبلا از این سرم استفاده کردم و خیلی راضی بودم.فقط خواستن بدونم قرص شاخ گوزنی تو یک دوره چقدر سایز میده.و من این پک باسن ساز رو میخوام.راهنمایی میکنید برای خرید؟ ممنونم

  • بادرود – بستگی به میزان ضعف باسن شما داره از 2 تا 4 سایز متغیره و سرم هم ماساژی میباشد.

 76. سلام من محصول جنسینگ شاخ گوزنی رو خرید کردم وتا الان راضی بودم.ایا باید دوره رو تموم کنم و سرم رو بزنم یا از الان میتونم بزنم؟😍💐

 77. سلام من میخواستم محصولتون رو خرید کنم.خواستم ببینم میشه یکی از اینها رو خرید کرد.چون توان مالیم کمه.ممنون میشم راهنماییم کنید

 78. سلام من از محصولتون استفاده کرده بودم خیلی خوب جواب گرفتم حالا میخوام برای از بین بردن چربی پهلو و زیر شکمم ژل لاغری یا … استفاده کنم مشکلی نداره.؟

 79. من قرص باسن جینسینگ شاخ گوزن و دستگاه برقی باسن استفاده کردم خیلی باسنم رو بزرگ و گرد کرد خیلی خوشحالم که این محصول رو گرفتم.

 80. سلام.من ورزشکار بودم بخاطر آسیب نخایی متاسفانه چند وقت خانه نشین شدم و کرونا هم که بدتر.برای افرادی مثل من محصول شاخ گوزنی خوب جواب میده😔.و چند دوره باید مصرف بشه ممنونم🌺🌺🌺🌺🌺🌺

 81. سلام خسته نباشین من واقعادلم میخواد باسنم بزرگ باشه تورو خدا این کرم واقعا تاثیر داره با شوهرم مشکل دارم در این رابطه

 82. سلام وقت شما بخیر
  من قرص فوروس فکتور گرفتم اصلا جواب نداد باسنم تغییری نکرد تورو خدا این قرص جینسینگ تعصیر گذار هست?

 83. سلام
  من از یه کانالی قرص شاخ گوزنی به قیمت 60 تومان خریدم تقلبیه ،تو رو خدا چیکار کنم الان تلفنم رو جواب نمیده

 84. سلام
  من یه قرصی می‌خوام که فقط باسنم بزرگ بشه اصلا سوراخ مخرجم تغییر نکنه چون یه مدت بخاطر بزرگ شدن باسن از پشت رابطه داشتم هیچ تاثیری نداشت فقط الان با مشکلاتش دست و پنجه نرم میکنم

 85. سلام.من قبلا از عطاری جنسینگ خرید کردم و کبد و کلیم رو درگیر کرد بعدا فهمیدم که اصلا جنسینگ نبوده.ولی تعریف قرص شاخ گوزنی رو تو باشگاه زیاد شنیدم.شما هنوز این محصول رو دارین؟

 86. سلام من قبلا از کرم هیپ لیفت آپ استفاده کردم و خوب بوده ولی دیگه پیشرفت نمیکنه.همکاراتون قرص رو پیشنهاد کردن.لطفا نحوه خرید به چه صورت هست ?????????????

 87. درود و خسته نباشید.من از قرص شاخ گوزنی برای کل بدن رو یک دوه به سفارش همکاراتون استفاده کردم و عالی جواب گرفتم. میخوام یک دوره دیگه استفاده کنم.نحوه خرید و واریز مثل قبل هستش؟

 88. سلام و خسته نباشید.🌺من از محصول شاخ گوزنیتون خرید کردم هم برای خودم و هم خانومم هر ۲خیلی خوب نتیجه گرفتیم البته خانومم بیشتر چون باشگاه هم میره و الان هم باشگاهی های همسرم از قرص شاخ گوزنی میخوان خرید کنن .آیا میشه از طریق تلگرام یا واتس آپ خرید کرد چون اونها بلد نیستن از سایتتون خرید کنن🌺🌺🌺👍

 89. سلام خسته نباشید آیا قرص شاخ گوزن جنسینگ رو کل بدن تاثیر داره یانه فقط پایین تنه؟واینکه آیا قرص جنسینگ همراه با شیاف حجم دهنده باسن استفاده بشه جوابدهی بهتری خواهد داشت ممنون از راهنمایتون.

 90. سلام.ببخشید من از شیاف استفاده کردم برای حجم دهی و تمام صورتم جوش‌های چرکی زده و روی بدنم هست .شما محصولی دارین درست بشه😭

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *